BIELIZNA NA LATO

Comment: 0

Lato to dla wszystkich bardzo przyjemny okres w roku, który kojarzy się ze słońcem, plażą, lekką sukienką, przygodami no i długo wyczekiwanym urlopem. Lato to też upały, które dla wielu z nas niestety nie są ani zdrowe, ani na pewno nie komfortowe. Czy istnieje w ogóle bielizna na lato? Czy producenci myślą o tej części naszej garderoby jako kolekcji sezonowej?

Oczywiście! Hanna Style od wielu już lat produkuje bieliznę, która ma spełniać nasze podwyższone potrzeby w tym gorącym okresie. Stworzyliśmy kolekcje bezszwowej bielizny w wersji lekkiej, dostosowanej do temperatur otoczenia w okresie letnim. Kolekcja BASIC Light zaprojektowana została z myślą o najbardziej wymagającej i wrażliwej skórze. Innowacyjna mikrofibra Light jest lekka i delikatna, aby chronić Twoją skórę. Bielizna jest miękka i przewiewna, a jednocześnie nie prześwituje. Nasza kolekcja Hanna Style BASIC Light obejmuje klasyczne kroje majtek, koszulki oraz bokserki, które zapobiegają obtarciom ud szczególnie latem.

Sposób na ocierające się uda? Polecamy nasze bokserki, które nie tylko zlikwidują problem ocierających się ud, ale sprawią, że będziesz wyglądała w nich estetycznie, ale przede wszystkim czuła się maksymalnie komfortowo! Bezszwowe bokserki przeciw otarciom ud /06-165/ są delikatne i bardzo przyjemne dla skóry dzięki zastosowanej technologii Light dzięki specjalnej konstrukcji, dopasowaniu oraz wyselekcjonowaniu mikrowłókien - chronią Twoje uda przed obtarciami. Jest to perfekcyjne połączenie prostoty i elegancji. Bielizna bezuciskowa, płasko wykończona to esencja subtelności. Materiał jest cienki, lekki, optymalnie elastyczny i nie podlega odkształceniom. Dzięki temu zapewniają komfort noszenia i brak podrażnień.

Wyjątkowo delikatna bielizna, która Cię chroni – to właśnie kolekcja BASIC Light – bielizna naturalnie delikatna!

Comments

Leave your comment