Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł.

Przesyłka kurierska

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera GLS - w następnym dniu roboczym od momentu nadania przez nas paczki. Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie firmy kurierskiej. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie. Przesyłki dostarczane są w dni robocze w godzinach 8-18 (w zależności od lokalizacji adresata). nie gwarantuje się dostawy przesyłki w konkretnym przedziale godzinowym. Celem ustalenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy kurierskiej. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie nieodpłatne doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

Koszty: 18,99zł płatność przelewem
           20,99zł za pobraniem

Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł.

Paczkomaty InPost

Przesyłki doręczane są do paczkomatu w ciągu do 2 dni roboczych od daty nadania. Informacja o dacie nadania wysyłana jest w dniu zdania paczki w paczkomacie. Druga informacja - o gotowości przesyłki do odbioru wraz z kodem dostępu do skrytki zostanie przesłana sms-em z serwisu InPost.

Podczas składania zamówienia wybierz opcję "Paczkomaty InPost" i wskaż paczkomat w swojej okolicy, do którego ma trafić Twoja paczka. O doręczeniu przesyłki dowiesz się z wiadomości e-mail i SMS. Dzięki tej usłudze sam decydujesz o odbiorze, zgodnie z hasłem: Sam wybierasz kiedy odbierasz.

Listę paczkomatów znajdziesz na stronie www.paczkomaty.pl.

Jeśli usługa Paczkomaty InPost nie może być zrealizowana w wybranym paczkomacie z winy InPost, adres dostawy ustalony przez Sklep z Klientem może zostać wykorzystany przez InPost do bezpośredniego doręczenia przesyłki.

Koszty: 12,99zł płatność przelewem
          14,99zł za pobraniem

W przypadku wyboru formy wysyłki "paczkomat-pobranie" prosimy o sprawdzenie jakie formy zapłaty (karta, blik, przelew) są dostępne w danym paczkomacie. Nie wszystkie paczkomaty posiadają terminal płatniczy, w którym można płacić kartą - wtedy dostępne są inne formy płatności: blik oraz szybki przelew. Prosimy zwracać na to uwagę podczas wyboru paczkomatu. Formy płatności dostępne w danym paczkomacie można sprawdzić na stronie www.inpost.pl / wybór paczkomatu / szczegóły.

Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
*- nie wysyłamy za granicę, wysyłka wyłącznie na terenie Polski