baner_technologie_full.jpg

Produkty, które oferujemy cechują się klasycznymi krojami i kolorystyką, jednakże ich największą przewagą na rynku są stosowane technologie, które opracowaliśmy, aby podnieść do maksimum poziom komfortu i użyteczności naszej bielizny. Stworzenie takich produktów wymagało zaangażowania wielu lat badań i rozwoju w dziedzinie przędzalnictwa. Dodatkowym celem, który sobie postawiliśmy było takie dopasowanie technologii, aby użytkownik nie odczuwał jej obecności, stąd wiele systemów wbudowanych jest we wnętrze włókna. Możesz swobodnie nosić bieliznę, a ona zatroszczy się w naszym imieniu o Twoje dobre samopoczucie i komfort użytkowania!

Hygien Flow Technology Hanna Style

Innowacyjna technologia HYGIENE FLOW zapobiega wydzielaniu się nieprzyjemnych zapachów poprzez skuteczne działanie antybakteryjne

DRY SPEED to przełomowe rozwiązanie doskonałe dla wszystkich aktywnych użytkowników.Formuła pozwala uzyskać efekt poczucia zwiększonej oddychalności materiału, gdyż doskonale odprowadza wilgoć, powstałą podczas wysiłku.Kolejną zaletą jest to, że po wypraniu bielizna bardzo szybko schnie.
HS_Dodatkowe%20logo_Dry%20Speed_small.jpg
HS_Dodatkowe%20logo_Silver%20Pro_small.jpg

W naszych produktach zastosowaliśmy mikrowłókna z jonami srebra, które skutecznie niwelują rozwój bakterii na skórze oraz zapobiegają nieprzyjemnemu zapachowi. SILVER PRO to ochrona, która jest trwała - jony srebra nie wypierają się - gdyż są wprowadzone w sam rdzeń mikrowłókna.

Technologia LASER CUT to innowacyjny sposób krojenia materiału, zapewniający doskonałe wykończenie bielizny bez zbędnych dodatków, co umożlwia na jej niewidoczność pod ubraniem i doskonałe przyleganie do ciała.

HS_Dodatkowe%20logo_Laser%20cut_small.jpg

Aby ułatwić Wam wybór konkretnych cech naszych produktów, stworzyliśmy wizualny system ikon, których możecie szukać na opakowaniach naszych produktów.

technologie_hannastyle.JPG