Witaj Szkoło, czyli przygotowania do wyprawki dla naszych pociech i nie tylko!

Komentarz: 0

Koniec lata powoli daje o sobie już znać, a my z pewną niechęcią zaczynamy przygotowywać się do sezonu jesiennego, a co za tym idzie? WYPRAWKA SZKOLNA. Często jest to nie lada wyzwanie, aby przygotować wszystko na tip-top, a jednocześnie przy tym nie zbankrutować (i zwariować też ????).

Uzupełniliśmy nasz e-sklep o kolekcję bezszwowej bielizny dziecięcej, abyśmy nie tylko my mogły bezpiecznie i z ogromnym komfortem korzystać z wygody jaką oferują nasze produkty bezszwowe, ale również skompletować zestaw dla najmłodszych. Dziecięca bielizna bezszwowa z kolekcji KIDS została stworzona z myślą o naszych najmłodszych Klientach. Kolekcja składająca się z podstawowych kolorów i krojów, której sekretem jest wysoka i niepowtarzalna jakość zastosowanych włókien. Najwyższej jakości bawełna sprawia, że bielizna użytkuje się wygodnie Twojemu Maluchowi, ale oprócz komfortu zapewniasz również sobie poczucie dobrze wydanych pieniędzy na produkt, który posłuży Ci wiele razy, a przy okazji nie rozpadnie się w pralce.

Produkty bezszwowe zostały stworzone w uniwersalnej koncepcji - polecane dla chłopców i dziewczynek. Bawełniane t-shirty nie tylko świetnie sprawdzą się podczas lekcji wychowania fizycznego, ale również jako doskonała baza w chłodniejsze dni pod zewnętrzne ubranka. Wszelkie produkty szyjemy od podstaw w naszej szwalni w Polsce, a co więcej wszystkie wyroby są dziane na naszych maszynach bezszwowych, czyli nie posiadają szwów bocznych, co jeszcze bardziej podwyższa komfort i samopoczucie. Bielizna bezszwowa dziecięca produkowana jest z następujących surowców - poliamid, naturalna bawełna, a także wełna z merynosa.

Kolekcję rozszerzyliśmy również o produkty termoaktywne, które dzięki zastosowanym technologiom sprawiają, że bielizna jest uszlachetniona antybakteryjnie, a także dostosowuje się do rytmu naszego ciała - chroni organizm przed wyziębieniem, odprowadza pot oraz zapewnia uczucie komfortu podczas użytkowania. Aby bielizna termoaktywna funkcjonowała prawidłowo powinna być idealnie dopasowana do ciała. Odpowiednie dobranie rozmiaru zapewnia przyleganie do powierzchni skóry, dzięki czemu uzyskany zostaje właściwy mikroklimat. Dlatego jest to doskonałe rozwiązanie na przejściowy okres jesienny, który często wiąże się z sezonowymi chorobami wynikającymi z przepocenia lub przewiania, których ryzyko wystąpienia znacznie się zmniejsza przy korzystaniu z tego rodzaju bielizny.

Produkty z kolekcji KIDS możecie znaleźć w poniższym linku:

https://hannastyle.eu/172-dziecieca

Komentarz

Zostaw komentarz