Jak obecnie postrzegamy bieliznę? Nowa fala komfortowej odsłony mody bieliźnianej

Comment: 0

W ostatnim czasie można obserwować znaczne zmiany na rynku modowym. Pęd za każdym dniem i aktywny tryb życia wpłynęły na branżę modową tak mocno, iż wiele marek zaczęło wyciągać wnioski z tych realiów i dostrzegać pozytywne aspekty oraz funkcjonalne rozwiązania dla tej sytuacji. Zaczęto adaptować się wobec nowych okoliczności i wprowadzać produkty, które nie tylko dostosowują się do współczesnych konsumentów, ale również pomagają im komfortowo i bezproblemowo funkcjonować w ich zabieganym świecie. Tak też się stało również w odniesieniu do bieliźnianych marek. Bielizna przestała być już kojarzona z ekskluzywnością, elegancją i szykownością. Bielizna XXI wieku powinna być przede wszystkim komfortowa, funkcjonalna, bezproblemowa - zarówno w użytkowaniu jak i pielęgnacji i przede wszystkim uniwersalna. Dynamika zmian trendów sprawia, że nie chcemy kupować produktów, które za chwilkę przestaną być modne. Producenci bielizny powinni tworzyć takie kolekcje, które sprawią, że klientka będzie zadowolona, że dokonany zakup będzie jej służył i nie zawiedzie jej pod względem spełnienia potrzeb i oczekiwań.

2.JPG

Szybki styl życia wymusił poniekąd na klientkach potrzebę posiadania bielizny, która jest na tyle prosta i uniwersalna, zarówno w kroju jak i kolorystyce, aby można ją założyć pod garsonkę do pracy, a następnie szybko przebrać się w ulubione dżinsy i jechać do marketu po zakupy na obiad, bez obawy, że coś jest nie tak i konieczne jest poświęcenie czasu na przebranie niepasujących majtek czy biustonosza. Zauważa się coraz częściej, że znane marki również pozaeuropejskie, w ostatnich latach przebudowywały swój wizerunek, aby dostosować się do nowych trendów i obyczajów.

Tak było również w naszym przypadku, zaczęliśmy obserwować, że największą potrzebą klientów jest posiadanie produktów uniwersalnych, komfortowych i jednocześnie ponadczasowych, które charakteryzować się będą absolutną bezproblemowością. Materiały, które kupiliśmy w latach 90. w urozmaicone wzory, do teraz leżą na magazynie nieużywane. Popyt sprawił, że zainteresowano się szerzej bielizną bezszwową (niebawem o tym zagadnieniu kolejny artykuł) w trzech podstawowych kolorach biel, beż i czerń. Początki nowej fali myślenia były z jednej strony łatwe i trudne. Łatwe, ponieważ misja firmy doskonale wpisywała się w nowe trendy, poparte wiedzą i technologią, które to zapewniać miały komfort i technologiczność projektowanych wyrobów, a zarazem zapewniając wysoką jakość. Z drugiej zaś strony trudne, ponieważ występowała obawa i strach, że oferowane produkty będą zbyt klasyczne i proste i sama jakość nie wystarczy, aby przebić się na rynek.

31.JPG

Teraz po czasie wiemy, że prostota i klasyka nigdy nie wychodzą z mody, tak jak mała czarna ????, a jakość i sposób produkcji, najlepiej w oparciu o dostępne ekologiczne technologie jest priorytetem.

Sposób w jaki Klient widzi w swoich oczach markę jest niezwykle ważny i wpływa na odczucia z nią związane. Zdecydowaliśmy się na zmianę wizerunku ujednolicając nie tylko zewnętrzny design marki, ale przede wszystkim z chęcią przedstawienia Wam idei, w której myśl tworzymy naszą bieliznę. Jesteśmy producentem bielizny bezszwowej i klasycznej. Produkujemy w Polsce, w wysoko rozwiniętym parku maszynowym wysokiej jakości bieliznę charakteryzującą się przede wszystkim wysokim komfortem oraz uniwersalnością. Dokładamy wszelkich starań, aby bielizna była dopracowana i uszyta z pasją przez zespół naszych doświadczonych krawcowych.

Hanna Style to marka, która ma być dla Was wsparciem i niezastąpionym towarzyszem podczas codziennych aktywności. Hanna Style ma utożsamiać się z każdą kobietą, służyć radą i zrozumieniem. Stąd tak bardzo zależało nam, abyście nie tylko wiedziały o naszej wyjątkowej bieliźnie, ale przede wszystkim przyjemnie i z świadomością ją kupowały!

23a.JPG

Comments

Leave your comment