Czy ekologiczna produkcja jest możliwa?

Comment: 0

Ostatnie wydarzenia klimatyczne i zmiana sposobu naszego życia miały znaczący wpływ na kondycję naszej planety, która powinna być dla wszystkich najważniejsza, bo jak na te chwile jest naszym jedynym domem. Świadomość ludzi dotycząca konsekwencji działań i wyborów i przede wszystkim aspektów ekologicznych, powinna być szeroko i chętnie propagowana szczególnie przez duże korporacje, które powinny być dla innych przykładem, gdyż wiemy jak duża jest siła ich wpływu na klientów indywidualnych.

My uważamy, że zdecydowanie ekologiczna produkcja, jeśli tylko się chce, jest możliwa. Jako polski producent naszą rolą jest nie tylko dostarczanie Klientom dóbr na rynek, ale również uświadamianie ich i wspieranie w wielu kwestiach społecznych i ekologicznych. Produkcja bielizny bezszwowej jest procesem złożonym i wymaga na wielu etapach zastosowania takich działań, aby zredukować jej wpływ względem środowiska. Dlatego podjęliśmy się realizacji najnowszego projektu – montażu na całym przedsiębiorstwie Hanna Style - paneli solarnych, które w pełni zaspokajają nasze całkowite zapotrzebowanie na energię elektryczną. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że możemy korzystać z darów Naszej Planety i eksploatować je w bezpieczny dla niej sposób.
Oprócz zasilania energią elektryczną warto jest również zwracać uwagę na pozyskiwane surowce – zakupywać certyfikowane przędze, które pozwolą uzyskać pewność, że nie ma w nich chociażby np. mikrocząsteczek plastiku lub stosować takie preparaty podczas procesu farbowania, aby były normowane i bezpieczne dla środowiska, co przekłada się analogicznie na Wasze bezpieczeństwo. Wszystko brzmi prosto i pięknie, jak teraz wdrożyć te działania w życie? Z pewnością wiąże się to często z poniesieniem większych kosztów, lepszą organizacją przepływu surowców i materiałów, co w efekcie przekłada się na cenę danego produktu. Jednakże rosnący poziom zainteresowania i świadomości skłania Klientów do wyboru takich właśnie marek za co serdecznie Wam Kochani dziękujemy! Pamiętajcie, że dobro zawsze jest wspólne i zawsze wraca. Myślmy nie tylko ekologicznie, ale wspólnie przede wszystkim działajmy ekologicznie!

grafika2.png

grafika3.png

grafika4.png

grafika5.png

grafika6.png

grafika7.png

Comments

Leave your comment