BODYPOSITIVE, CZYLI NOWA KOLEKCJA LEGGINSÓW BEZSZWOWYCH ACTIVE HS & COMFY

Komentarz: 0

IMG_0417.JPGRynek legginsów bezszwowych jest bardzo dobrze rozwinięty obecnie w Polsce, co można zaobserwować po ilości firm, które na rynku funkcjonują i prosperują. Jednakże cały rynek seamless skupiony jest mocno, a nawet można pokusić by się o stwierdzenie, że tylko i wyłącznie, wokół branży fitness i walczenia o lepszą wersję siebie, bycia silniejszym, zdrowszym. A co, jeśli chcemy być po prostu sobą…?

IMG_0469.JPGDzięki temu właśnie uświadomiliśmy sobie, że istnieje bardzo duża grupa kobiet, które chcą być po prostu sobą, albo wstydzą się być sobą, bo rynek kreuje ich poglądy do bycia walecznymi supermenkami, a my czasem chciałybyśmy sobie poleżeć na kanapie i odpocząć, a niekoniecznie prężyć się na siłowni. W związku z tym chcieliśmy stworzyć kolekcję, która będzie właśnie wspierała kobiety w przekonaniu, że każda z nas jest piękna i wyjątkowa i nie musi do niczego dążyć, chyba że ma w sobie taką wolę i potrzebę. Dlatego produkty należące do kolekcji Hanna Style ACTIVE & COMFY to przede wszystkim ucieleśnienie wygody, komfortu, estetyki i przyjemności. Legginsy oraz topy zostały wykonane w technologii bezszwowej, która pozwala to bezproblemowo osiągnąć. Piękne, sezonowe kolory, wysokiej jakości przędze i przede wszystkim wskazówki, które nasze klientki nam chętnie podpowiedziały to idealna receptura na to, aby stworzyć tak wyjątkową kolekcję.

Bodypositive inaczej ciałopozytywność to świetny ruch społeczny, w który doskonale wpisuje się kolekcja i cała jej wyjątkowość, ponieważ została ona zaprezentowana na wyjątkowych modelkach – naszych Klientkach. Zaprosiliśmy do sesji zdjęciowej nasze Klientki, aby pokazać innym, że każda z nas może nosić legginsy i każda z nas nie powinna się wstydzić tego, ani ograniczać a przede wszystkim, aby pokazać, że każda z nas może być modelką, bo rozmiar ciała nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Każde ciało jest piękne i nie powinno być wpisywane w żadne kanony ani ramy. Chcemy zerwać wszelkie powiązania legginsów z branżą fitness, legginsy od zawsze miały służyć zaspokojeniu naturalnej wygody i braku krępacji ruchów i w tym celu została właśnie stworzona kolekcja, a jeśli ubierzesz ją również na siłownię, będzie fantastycznie, a przede wszystkim Ty będziesz wyglądać fantastycznie! Bo jesteś Piękna i nigdy w to nie wątp!

IMG_0440.JPG

Bądź taka jak chcesz!

Bądź sobą!

Czuj się szczęśliwa!

Pokochaj swoje ciało, bo na to zasługuje ????
Fotografie całej kolekcji są bez filtrów upiększających, bez ściemy, bez retuszu tylko i wyłącznie utrwalają naturalne piękno Polek, które wzięły udział w kampanii i będą wspierać Was i motywować do samoakceptacji! Myśl pozytywnie, działaj pozytywnie! I czekaj na posty motywacyjne na naszym Instagramie i Facebooku!

https://www.instagram.com/hanna_style_underwear/

Komentarz

Zostaw komentarz