• -zł2.45
Full panties

Full panties

Full panties

zł20.11 Save zł2.45
zł22.56
  • Seamless panties,
  • Classic, full cut,
Size
Colour
  • Beige
  • White
  • Black
Quantity

 

You can buy product without login!

 

eShop regulations

 

Delivery

 

Return policy

 

Sizes

 

For any questions please click.

 

Classic BASIC underwear is a proposal of high-quality, comfortable, seamless panties in many different cuts that you can adjust to your figure, without unnecessary and unpleasant pressure! They are a composition of pleasant and delicate material with an admixture of elastane, which will allow them to fit fully to your shapes. The innovative material in the wedge maintains its antibacterial properties. Modern technology makes the panties have a moisture drainage system, thanks to which they dry quickly. They are available in classic colors to harmonize with your everyday styling. Totally hassle-free to wash - maximally comfortable to wear - Your new BASIC CLASSIC panties.

COMPOSITION: 90% POLYAMIDE, 10% ELASTANE

06-23-BZ-S

Specific References

ean13
5906190413444

You might also like

Reviews

Grade 
Jakość


Kupuje te majtki od kilku lat - najlepsze krój - typowo galoty, a wiem że sa miłośniczki takich krojów. Również jak poprzedniczka na początku drażniło mnie wykończenie gumki, ale teraz jest juz idealnie- może potrzebowały majty dograc się ze mną i spotkac z pralką :)

Grade 

Polecam

Kupiłam je w osiedlowym sklepiku (dużo drożej niż na stronie). Wszystko dobrze, ale gumeczki odciskają mi się na nogach, stąd nie wiem czy źle dobrałam rozmiar czy taki ich urok. Wykonanie jak zawsze idealne.

Grade 

Polecam

Dzięki tkaninie nie deformują się ani podczas noszenia, ani w praniu. Wysokość do pasa, niskie wycięcie nogawek i całkowite przykrycie pośladków - gwarantują, że nigdzie się nie wrzynają, nie "piją", nie zsuwają i przylegają zgodnie z anatomiczną budową tej części ciała, którą mają chronić. Dzięki temu też nie są widoczne nawet gdy są na nich obcisłe ciuchy, np. legginsy. Dzianina, mimo że sztuczna - jest przewiewna. Od kupienia kilka lat temu pierwszej pary - innych już nie noszę.

Write your review

Full panties

  • Seamless panties,
  • Classic, full cut,

Write your review