Jak dobrać dla siebie perfekcyjny biustonosz w sklepie on-line?

Komentarz: 1

Każda z nas w swojej szafie ma swój ulubiony biustonosz, którego darzymy szczególnym upodobaniem, a czasem sentymentem i ciężko nam się z nim rozstać w momencie kiedy pojawi się na nim niespodziewana dziurka, pęknięta fiszbina, czy plama. Zakup nowego biustonosza często stanowi nie lada wyzwanie dla Nas i sam ten proces realizowany jest przez nas niechętnie, no bo z kim zostawimy Maluszka, przyjaciółka siedzi w pracy nad ważnym projektem, a mąż… no właśnie Panowie nie zawsze są obiektywni w ocenie, a przecież oprócz pięknego wyglądu najważniejszy jest nasz komfort. W służbie tej idei coraz częściej firmy bieliźniarskie i producenci bielizny decydują się na doskonalenie możliwości zakupów biustonoszy on-line, aby podwyższyć satysfakcję i trafność dokonywanych wyborów. Warto zauważyć, że Każda z nas charakteryzuje się innym kształtem piersi, innym obwodem i wielkością miseczki. Jak zatem to wszystko sprawnie uporządkować by zadowolić siebie i nasze kręgosłupy, no i naszych Panów.

W pierwszej kolejności warto, abyście znalazły miarkę i spróbowały owinąć ją wokół siebie pod biustem. Pamiętajcie, jeśli masz taką możliwość, aby pomiaru obwodu pod biustem dokonywać nago, bez biustonosza. Nie naprężajcie zbyt mocno miarki, ani nie zostawiajcie zbyt dużego luzu. Postarajcie się, aby pomiaru dokonać w momencie wydechu powietrza w dość ścisły i przylegający sposób. Dlaczego jest to tak ważne? Zbyt duży obwód może mieć swoje negatywne konsekwencje w Naszej postawie. Biust, który nie jest wspierany odpowiednim podniesieniem i usztywnieniem wpływa na pochylenie całej sylwetki do przodu, co w rezultacie może prowadzić do wad kręgosłupa i skrzywień postawy. Z kolei zbyt ciasny obwód może przyczyniać się do dyskomfortu, bólu klatki, zaburzeń oddechowych czy bólu żeber. Następnie dokonajcie drugiego pomiaru obwodu w biuście. W tym wypadku pomiaru możecie dokonać w miękkim, nieusztywnianym biustonoszu/topie, który delikatnie zbierze całość, a nie wpłynie na jego powiększenie i zafałszowanie pomiarów. Jeśli Wasze piersi są jędrne (a życzę tego sobie i Wam wszystkim), zmierzcie obwód na stojąco, w wyprostowanej pozycji. Natomiast jeśli piersi mają opadający kształt (czyli realność ), pomiarów dokonajcie w lekko pochylonej pozycji. Miara powinna leżeć na ciele w równej wysokości zarówno z przodu jak i tyłu w sposób przylegający i przyłożona powinna zostać w najszerszym miejscu piersi. Uff. No to jesteśmy już prawie na finiszu . Teraz skorzystajcie z przyjemnością z kalkulatora, który dla Was opracowaliśmy. Wpiszcie w puste okienka otrzymane wyniki.

Kalkulator został przez nas stworzony na podstawie badań w kontekście modeli biustonoszy, które prezentujemy w ofercie na naszym sklepie internetowym. Macie więc pewność, że biustonosz, który u nas zakupicie w znacznym stopniu spełni Wasze oczekiwania i potrzeby. Możecie również skorzystać bezpośrednio z tabeli rozmiarów – która znajduje się tu, ale nie warto się męczyć, bo nasza aplikacja policzy to za Was.

Tradycjonalistki, które nie ufają nowym technologiom namawiamy do skorzystania z bezpłatnych porad braffitingowych, których chętnie udzielą Nasze ekspedientki w sklepie stacjonarnym. Po takim przygotowaniu zaskocz swoją siostrę, mamę czy przyjaciółkę swoją wiedzą i zamówcie razem naszą komfortową bieliznę, bo przy zamówieniu powyżej 169 zł wysyłka jest gratis! Pamiętajcie, że macie też możliwość zwrócenia towaru jeśli nie spełnia Waszych oczekiwań lub nie udało się trafić z rozmiarem, a możliwe z drugiej strony, że akurat tak się nie stanie i znajdziecie swój wymarzony biustonosz za pierwszym razem i będziecie mogły spokojnie stary oddelegować na zasłużoną emeryturę!

Tagi: biustonosz

Komentarz

Stworzone czwartek, grudzień 19, 2019 Dodane przez Barbara Adamkiewicz Comment Link
Świetny artykuł, takie kalkulatory są dużym ułatwieniem!
Showing 1 - 1 of 1 item

Zostaw komentarz